Sníte někdy o romantickém, půvabném místě s výhledem do přírody a klidem od ruchu pracovního života? Tak dnes Vám jedno takové místečko představíme a samozřejmě bude vylepšené o přepravní kontejnery!

Podívejte na tento kontejnerový domek, vypadá tak malebně a jemně, až se člověku nechce věřit, že jeho strukturu opravdu tvoří robustní přepravní kontejnery. Stavba krásně splynula s přírodou, elegantně se doplňují, jako by v harmonii žily odjakživa.

Na stavbu využili tvůrci tři použité přepravní kontejnery a recyklované dřevo. Právě tyto materiály dodávají domku rustikální, vintage vzhled. Venkovní veranda nabízí výhled do širokého okolí, tedy do řádků vinic a zelených luk. V blízkosti stojí jeden statek, jinak nikde nikdo. V podstatě kontejnerový domek na samotce u vinohradů.

Pojďte s námi prozkoumat i interiéry. Designéři využili především dřevo (recyklované, aby podpořili ekologičnost domu). Vidíme ho lesknout se na podlahách, ale i v podobě obložení na stěnách či jako nábytek. Atmosféru bych zhodnotila jako poklidný dojem z útulné, luxusní chaty. Nechybí pohodlná, domácká křesla, police s knihami či hořící krb.
Vnitřní prostory si nemohou stěžovat na nedostatek světla, ba právě naopak. Slunce má přístup ze všech světových stran, díky širokým proskleným plochám. Kdyby někomu přece jen bylo teskno po čerstvém vánku, může vyjít na jednu z dřevěných teras, nebo si užít koupání ve venkovní vaně. Pod tasmánským hvězdnatým nebem.

No nezní to jako dokonalé místo k životu?
A jak si představujete dokonalé kontejnerové bydlení Vy? Dejte nám vědět na facebookovém profilu, nebo si svůj vysněný kontejnerový dům rovnou poptejte.

Fotogalerie: 

2
Dva recyklované přepravní kontejnery = jedna roztomilá kavárna Idylický dům z kontejnerů na francouzském venkově