Máte už po krk naškrobených hotýlků a neoriginálních ubytovacích zařízení? Tak to vám jistě spraví chuť náš dnešní článek o luxusním hotelovém komplexu, který je víc než originální – jeho konstrukci tvoří recyklované přepravní kontejnery a vyzařuje úžasnou dovolenkovou atmosférou!
Úspěch tohoto kontejnerového hotelu začíná jeho promyšleným půdorysem. Ve svém srdci ukrývá rozkošný bazén, ke kterému má většina pokojů přímý přístup. No, nelíbilo by se vám v létě jen odsunout balkonové dveře a ponořit se do chladivé vody?


Dalším dobrým krokem byla jistě variabilita pokojů. Na své si totiž přijdou milovníci romantiky i vyznavači rustikální jednoduchosti. Lenoši zase ocení pokoje s obrovskými postelemi!

Stavba nese jméno RetroBox Hotel – ono „retro“, které v názvu slyšíte, vás ale nemusí děsit. Nejedná se o žádné špatné, nemoderní vybavení, ba právě naopak, vše je zde zánovní! To jen designér si pohrál se vzhledem interiérům a dal jim domácký až sentimentální nádech.

Chtěli byste hotel navštívit? Tak v tom případě zamiřte do Malajsie.

Pokud se vám ale nechce tak daleko, máte jinou možnost – pomozte nám rozšířit skvělý trend kontejnerových domů a staveb i mezi Čechy.

Fotogalerie:

1
Sydney a kontejnerový dům Netradiční kontejnerová restaurace