Inovativní provedení a vysoce kvalitní materiály. Design, který okamžitě vynikne mezi nudnými chatami, nabízenými na současném trhu. Použití robustních materiálů jako jsou ocel, dřevo a sklo. Všechny materiály zvolené tak, že obydlí může fungovat prakticky bez údržby. To vše nabízí tento montovaný bungalov.

pc-model-bungalovu

Interakce s okolím
Celá čelní strana domu nabízí působivý panoramatický výhled, zatímco boční a zadní stěny jsou neprůhledně uzavřeny pro zachování soukromí. Částečně krytá terasa poskytuje dostatek prostoru a také příjemný stín během slunečných dnů. Tato terasa také nabízí vhodný prostor pro zřízení nenáročné zahrady. Okna jsou vybavena posuvnými okenicemi, takže množství slunečního svitu v interiéru regulujete vy samy. Průhled okny skrze celý dům ještě umocní váš zážitek z tohoto prostoru.

celni-pohled-na-bungalov

Konstrukční práce
Co se týká materializace, je zde velký výběr poctivých a bezúdržbových materiálů, nevyžadující již žádnou další úpravu. Podlaha je vytvořena z čistého betonu, který získal jedinečný vzhled díky kvalitnímu ošetření bezúdržbovým nátěrem. Standardní podlahové topení je zabudováno v podlaze.

Přizpůsobení
Každá lokalita je jiná, každý zákazník má své specifické požadavky. My dům snadno přizpůsobíme vašim potřebám a provedeme drobné úpravy tak, aby se stal vhodným domovem pro váš trvalý pobyt. Doba přípravy je asi tři měsíce a po umístění následuje týden finálních dokončovacích prací.

 

 

Kontejnerový stánek MUVBOX Kontejnerové město v Londýně