Kontejnerový stánek

Přestavba kontejneru na novinový stánek nebo na stánek s občerstvením, jak se u nás říká „hladové okno“, je jedna z nejčastějších realizací přeměn kontejneru. Nejčastěji jsou využívány 20stopé kontejnery, ale to neznamená, že nemůžete narazit i na mrňavý 10stopý kontejner. Použit může být i velký, 40 stopý. Potom by se dalo mluvit spíše o malé restauraci či kavárně, ale proč ne?

Design takového kontejneru je pak především hra s místem. Jak do relativně malého prostoru vměstnat vše podle potřeb zákazníka, ideálně také dle budoucí obsluhy a ještě nezježit chlupy na hřbetě úředního šimla, kterého bude zajímat spousta hygienických kritérii?
Proto je tohle asi největší výzvou, neboť všechny ty platné euro normy jaksi nepočítaly s tím, že si uděláte hladové okno nebo kavárnu v kontejneru 6 x 2,5 metru.

Nicméně je to výzva, se kterou se s radostí porveme a věříme, že společně můžeme navrhnout a realizovat váš budoucí kontejnerový stánek přesně tak, jak si budete přát. Pomůžeme vám, aby se stánek stal hybnou silou vašeho podnikání a sloužil tak, že si brzy budete chtít pořídit další.

Related Works