Pojďte se s námi podívat, jaká elegantní a klidná atmosféra může vzniknout v kontejnerovém domě, tedy spíš v kontejnerovém hotelu.

Hotel jménem CDL Container Design Lofts funguje na scéně uruguayské Airbnb už od roku 2012. Najdete jej v malém rybářském městečku José Ignacio, Maldonado a připravený pro vás bude, ať už se chystáte na rodinnou dovolenou, nebo jen pracovně projíždíte. Aktuálně jsme ve spojení s provozovatelkou tohoto hotelu Alejandrou, tak snad se dozvíme více detailů o stavbě samotné.

Ke stavbě tohoto hotelu byly využity pouze čtyři 40stopé přepravní kontejnery, navrstvené nad sebe do pevné, stabilní konstrukce. Zářivě červená barva krásně ladí se zelení okolo, navíc si můžete být jisti, že výhled z okna bude do krásné zahrady, ne na rušnou vozovku. Pozemek, na kterém kontejnerový hotel stojí, také zahrnuje zeleninovou zahradu, táborákové ohniště a další nezbytnosti. Vše je prostě připraveno k tomu, abyste se aktivně pustili do odpočinku a relaxace!

Jistě vás potěší, že prostory jsou zařízeny velmi útulně a domácky. Navíc jim byly ponechány některé z vnějších motivů, jako je třeba červená barva na nábytku nebo prvek dřeva na podlahách. interiér je vybaven nábytkem ze 70 let. O dostatečnou vzdušnost a prosvětlenost místností se starají velká okna a balkóny, elegantně vsazené do zdí kontejneru.

Kuchyně oplývá plnou vybaveností, malým plus zde je také minibar s posezením okolo. Kdyby se vám snad zachtělo posedět si venku, není problém, neboť každé apartmá má i svou venkovní terasu s připravenými židlemi a stolky.

Nechybí ani útulné místo pro řádný odpočinek – ložnice. Velká postel s praktickým nočník stolkem a lampou, opět rozměrné okno s výhledem na stromy.
Místnost vedle tvoří koupelnu, kde ze sebe po náročném dni spláchnete všechnu únavu. Jedna noc v tomto kontejnerovém hotelu vás přijde zhruba na 2600 za noc. Pokud byste chtěli Uruguay navštívit s přespat v tomto kontejnerovém hotýlku tak tady jsou stránky na Airbnb ..Container Design Loft

Líbí se i vám motto přijetí jednoduššího a méně expanzivního života? A líbí se vám tento kontejnerový hotel?

Oficiální stránky tohoto kontejnerového hotelu najdete zde: Container design lofts

Fotogalerie:

1
Malý kontejner, velké bydlení Kontejnerový ateliér