Sháníte nějaký menší domek a zamlouvá se vám myšlenka off-grid řešení? Tak to jste na správné adrese. Tento domek tvoří jeden 20stopý přepravní kontejner, což už je samo o sobě záruka kvalitního materiálu a pevnosti. Navíc je vybaven solárními panely, které zajišťují dostatek energie pro plný provoz domku a samostatnou kanalizační nádrží.

První zvláštností je, že dostanete 15m2 plochy v podobě dřevěné paluby, automaticky ovládané navijákem. Využití se nabízí jako venkovní terasa a když vás terasa omrzí, jednoduše ji sbalíte a stane se boční částí domu. Užívat ji i za parného slunce nebo vydatného deště nebude problém, neboť střecha kontejnerového domu oplývá robustní, automatizovanou markýzou.

A co poskytuje interiér?
Levá část doma je upravena do podoby ložnice, tedy dostatečně velká (manželská!) postel a úložné prostory řešené pomocí polic. Následuje malá kuchyňka, která navzdory své velikosti obsahuje vše potřebné: lednici, varnou desku, dřez i skříňku na nádobí.
Řešení koupelny se dá označit jako netradiční na naše poměry: sprcha je totiž přístupná dveřmi z venku. Toaleta a umyvadlo jsou jednoduché a funkční, na rozdíl od sprchy už však zasunuty více vevnitř.

Dojem z tohoto kontejnerového domku máte jistě sami, já bych ho ale shrnula jako příjemný, čistý a praktický. Navzdory omezené velikosti je vybaven útulně a působí přátelským, domáckým dojmem.

Nemyslíte?

Pokud se vám domeček líbí, ale nechcete své peníze investovat do domu vzdáleného přes půl světa, obraťte se na nás a my vám vytvoříme kontejnerový dům na míru, podle vašich představ tady v Česku.

Fotogalerie:

3
Kontejnerový splněný sen Plážová restaurace z kontejnerů