Podívejte se na tento jedinečný kontejnerový dům, krásný pro své čisté linie a ryze moderní vzhled.

Nachází se v módní, rušné čtvrti v centru města. Tento příbytek o velikosti asi 46m2 je skvělým místem k pobytu, pokud rádi využíváte toho, co vám město Fort Worth nabízí. Mluvíme tu o množství muzeí, restaurací, kin a barů a blízkosti k čemukoliv jinému, po čem vaše srdce zatouží.

Kontejner sám o sobě je jednoduchý, minimalistický a poněkud průmyslový, ale také poskytuje dostatek příjemného prostoru, čisté linie a dostatek prostoru pro kreativní vyjádření jeho majitelů.

Čtěte dál a prohlédněte si interiér, jehož vzhled je vytvořen kombinací původních prvků kontejneru, ponechaných beze změny a těch nově přidaných. Navíc, působivé skleněné dveře, od podlahy až ke stropu, poskytnou mnoho slunečního světla.

V obývacím pokoji je k dispozici rohový gauč, konferenční stolek a nástěnná velkoplošná televize.

Plně zařízenou kuchyni ocení každý kuchař. Vybavena je všemi potřebnostmi, jako je lednička, sporák, trouba, mikrovlnná trouba, dvojité umyvadlo a spousta úložného prostoru v podobě skříně a zásuvek.

Koupelna je jednoduše zařízena; umyvadlo a WC.

Sprchový kout a spousta nezbytných odkládacích ploch.

Sklopná postel Murphy v ložnici. Sklopte ji na velikost Queen, když jste připraveni ke spánku. Předokenní rolety jsou umístěny na všech oknech a udrží mimo světlo, i kdybyste si chtěli přispat až do oběda.

Užijte si výhled na centrum přímo od svého stolu.

Fotogalerie:

Kontejnerové apartmány v Detroitu Jednoduchý ekologický dům