Ocel navenek, váš styl a vkus zevnitř. Tento inteligentní kontejnerový domeček je přesně to, co potřebujete pro nenáročné bydlení.
V současnosti tento avantgardní lodní kontejner najdete v Longmontu, Colorado a jistě rádi uslyšíte, že je na prodej. I když trh nabízí různé zajímavé trendy, tento vás dozajista uchvátí.

O návrh a stavbu se postarala společnost Rootspace. Vytvořila funkční, ale stylové, propracované bydlení o velikosti 30 m2 Obsahuje vše, co se sluší a patří, obývací pokoj, kompletně vybavenou kuchyni, koupelnu a ložnici. Dům je navíc mobilní, takže stěhování bude odpolední zábava, namísto měsíců balení krabic.  Nyní se nachází na pozemku, kde byl postaven, ale v blízké době je plánováno jeho přemístění.

Shrňme tedy fakta.

Cena: $ 33.400 (cca 850tis Kč)
Obytná plocha: 30 m2
Umístění: Longmont, Colorado
Koupelny: 1
Ložnice: 1


A vzhůru na exkurzi domkem.
V interiéru vás jistě potěší bambusové podlahy, dvojité francouzské dveře a moderně zařízený interiér, spojující kov a dřevo v elegantní linie. Převládá bílá barva, podporující příjemný minimalistický dojem a také opticky zvětšující daný prostor.

Kuchyně oplývá plnou vybaveností, lednice klasické velikosti, indukční varná deska, běžná mikrovlnka, myčka na nádobí, linka dostatečné velikosti (i na vyválení obrovského těsta na pizzu!). Každý jistě ocení množství úložných prostorů, od poliček a skříněk po zásuvky.

Koupelna se sprchou, toaletou a umyvadlem v keramické bílé a pračka se sušičkou. Ložnice je ve znamení pohodlnosti, tedy velká postel a rozměrná skříň. Na závěr, v obývacím pokoji, zimomřivé potěší elektrický krb a snad každého televize, nenásilně zakomponovaná do obývací stěny.
A jak byste využili vy, svých 30 m2 obytného prostoru?

Fotogalerie:

2
Brazílie, kontejner a spousta dřeva Poklidné ubytování v kontejnerovém hotelu