Malý a svou jemností roztomilý kontejnerový mini domeček, od tvůrčího týmu 5X STUDIO až z dalekého Taiwanu. Tento bílý architektonický kousek byl vyroben přeměnou jediného 20stopého kontejneru tak, aby celé bydlení zůstalo mobilní – tedy dalo se kdykoli kamkoli přemístit.

Zařízení interiéru podléhá minimalismu, ale pokud tomuto stylu neholdujete, nevadí. Interiér se pyšní svou variabilitou a lze kdykoliv upravit k ideálu svého nájemníka.


V kontejneru je vše, co si jeden až dva lidé mohou k životu žádat. Elegantní ložnice na spaní, kuchyňka a světlá koupelna.
Nejlepší je, že po dlouhé době narážíme na realizaci, kde není televize, protože, věřte nebo ne, to opravdu není něco, co byste potřebovali k životu. A navíc, s takovým výhledem přes čelní prosklenou plochu, kdo by chtěl čumět na bednu?

V rámci úspory energie a ekologického smýšlení je i tento mini domek vybaven zatravněnou tzv. zelenou střechou. V zimě chrání před mrazem, v létě před horkem a ještě poskytne 12 m2 zeleně! Snad jen ta prosklená sprcha je pro našince už asi za hranou, ale vkusná nalepovací fólie by to vyřešila. Ale v absurdním slova smyslu, aspoň by sousedi věděli, že nezanedbáváte osobní hygienu!

Fotogalerie:

18
Německá kreativita Malé a kontejnerové

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *