Letní sezóna se blíží, a proto jsme se rozhodli představit Vám projekt jménem Container Grill. Restauraci, která spojuje grilované pokrmy a působivou kontejnerová stavba. Připraveni? Výborně.

Zamíříme za ní do Indonésie. Už na první pohled vytuší zákazník, že se nebude jednat o jen tak ledajakou restauraci s průměrným jídlem a průměrným prostorem. Přepravní kontejnery upoutají pozornost na první pohled, zvlněnou ocel tvůrci přiznávají, ba dokonce ji dávají na odiv v zářivě červené barvě tak, že nejde přehlédnout. Ke vchodu je nutné se dostat přes prudké ocelové schodiště, ústící do vstupního kontejneru, ocelové verze předsíně. S robustními bloky se pracovalo i v interiéru, vždy byly využity co nejefektivněji. Mnohokrát tvoří místnosti, salonky, ve kterých hosté mohou spokojeně vychutnat jídlo i industriální prostor.

Zmínění způsob zakomponování do interiéru není žádnou novinkou; setkat jste s ním mohli v několika předchozích článcích. Bloky se jednoduše upraví do požadované barvy a poté umístí do interiéru. Tvůrcům tak odpadne starost s řešením vnitřních příček a navíc získá majitel zajímavý estetický prvek.

Příjemný pobyt zajišťuje klimatizace a o prosvětlenost prostor se starají velká okna. Světlé místnosti doplňuje odlehčený, moderní styl. Setkáte se zde s dřevem obloženými stěnami, minimalistickým řešením stínidel světel. Veranda, sloužící jako další posezení je kombinací pohodlných sedaček a industriální oceli kontejneru v pozadí.

Líbí se Vám? Poptejte si vlastní, ať už restauraci, dům, chatu, kancelář nebo třeba stánek!

Galerie: 

 

1
Kontejnerový dům odlehčeného vzhledu Idylická kontejnerová chata