Zkuste s námi malý test. Řekněte svému kamarádovi slovní spojení „kontejnerový dům“ a počkejte si, jaká slova ho napadnou jako první. Pravděpodobně to nebude „elegantní“ nebo „noblesní“. V tom případě mu ukažte tento článek, který dokazuje, jak luxusní může kontejnerová stavba být.

Představíme ohromující dům od společnosti Hive Modular.  Široká klientela této firmy je dostatečným důkazem, že jejich práce je kvalitní a že kupující touto volbou ušetří nejen své peníze, ale i čas a energii.

Připraveni? Tak, vstupujeme!
Zhotovení interiéru se nese ve smyslu elegance a nadčasovosti. Krásné dřevěné podlahy po celém prvním patře, bíle natřené stěny a jednoduché minimalistické dekorace, podle vkusu majitele.

Nejlíbivějším prvkem tohoto kontejnerového domu bude pravděpodobně jeho prosvětlenost. Široká okna vpouští dostatek slunečního svitu, tak stejně balkón v obývacím pokoji. Umělé osvětlení je řešeno kreativně v podobě jednoduchých svítidel se stínidly v zajímavé růžové barvě.

Jednotlivé místnosti splňují funkčnost a zároveň estetickou stránku na jedničku. Kuchyně oplývá dostatkem úložného prostoru, kuchyňské linky jsou dostatečně široké a vybavení elektrospotřebiči kompletní.

Zapomeňte na malé, stísněné koupelny, tento kontejnerový dům se může pyšnit doslova palácem očisty. Šedé kachličky ve sprchovém koutu jsou stylovou a zároveň praktickou záležitostí, bílá stěna prostor rozjasní. Minimalistický design doplňuje jarní zelená barva na několika doplňcích.

Posledním pokojem, který dnes zmíníme je samozřejmě ložnice. Ta je kapitolou sama pro sebe, extra velká manželská postel, praktický stolek, židle na posezení i odložení věcí – a to vše v bílé a hnědé, opět ozvláštněné zelenou.

Kontejnerový dům je krásným místem pro život. Kdy si svůj pořídíte i vy?

David Paul Schmit – fotografie:

Kontejnerový domek v historické zástavbě Kontejnerové domy vítězí nad klasickými zděnými