Nabízíme  vám zlatou střední cestu mezi levnými nadzemními plasťáky a drahými zapuštěnými bazény. Kontejnerové bazény. Ano, bazény z přepravních kontejnerů. Zvolíte si 20stopý nebo 40stopý kontejner, vyberete si hloubku bazénu od (1 m do 2,5 m), navolíte příslušenství, objednáte a kontejnerový bazén muže být do 48 hodin u vás na zahradě, připraven k okamžitému použití.

Proč kontejnerový bazén?

Šetříme životné prostředí

Stejně jako u kontejnerových domů používáme k výrobě kontejnerových bazénu použité přepravní kontejnery a tím je recyklujeme a není tedy třeba použít neekologický plast.

Bezpečnost

Kontejnerový bazén je nadzemní bazén s bezpečnostními dvířky, vaše děti se tedy bez vás do bazénu nedostanou. Alespoň ne tak malé, které by neuměly plavat.

Pevnost bazénu

Ačkoli se jedná o nadzemní bazén je to přepravní kontejner vyztužen ocelovou konstrukcí, takže se vám nikdy nepodaří bazén poškodit ani při divoké párty!

Vše v jednom

Kontejnerový bazén je kompletní konstrukce se vším co potřebujete: bazén, bazénová technika (čerpadlo, filtrace, osvětlení, elektroinstalace, schůdky) a na přání např. protiproud nebo vířivka. A nechybí ani malá dřevěná terasa.

Rychlost instalace bazénu

Kontejnerový bazén je kompletně připraven se vším potřebným vybavením a povrchovými úpravami včetně izolace. Po usazení kontejneru na plochu stačí připojit 220V, napustit vodou a můžete relaxovat.

Ušetříte

Cena kontejnerového bazénu je méně než poloviční než za bazén zapuštěný. Navíc přináší komfort a bezpečí, které nenabízí žádný jiný bazén za tuto cenu. Díky kvalitní izolaci ušetříte i na provozu bazénu.

Co kontejnerový bazén obsahuje?:

Pískovou filtraci 8m3/h

Skimmer pro připojení filtrace

Cirkulační trysku filtrace

Šesticestný ventil

Schodiště

LED osvětlení schodiště

Dveře s dětskou pojistkou

již od 189 000,-
(cena včetně DPH)

SPECIFIKACE

Rozměry bazénu
Délka – 5 m
Šířka – 2,3 m
Hloubka – 1,4 m*

Venkovní rozměry
Délka – 6,096 m
Šířka – 2,438 m
Hloubka – 1,6  m*

Váha (prázdného bazénu)
2500 kg

Váha (napuštěného bazénu)
18600 kg

již od 249 000,-
(cena včetně DPH)

SPECIFIKACE

Rozměry bazénu
Délka – 11 m
Šířka – 2,3 m
Hloubka – 1,4 m*

Venkovní rozměry
Délka – 12,192 m
Šířka – 2,438 m
Hloubka – 1,6  m*

Váha (prázdného bazénu)
3500 kg

Váha (napuštěného bazénu)
38600 kg

Co si lze přiobjednat?:

8 masážních trysek (vířivka)

Nerezový žebřík do bazénu

Ohřev bazénu

Krycí plachtu

Boční terasu

Protiproud

Podvodní světlo

Solární ohřev vody

 Vnější konstrukční rozměry kontejnerů jsou přibližné. Námořní kontejnery se mohou mírně lišit ve velikosti. Vnitřní rozměry bazénu jsou ale neměnné. Pokud plánujete terasu kolem bazénu, rádi vám ji realizujeme a dodáme jako „jeden balíček“, pokud si ji chcete udělat svépomocí počkejte na usazení kontejnerového bazénu. Hloubka bazénu je volitelná od 1 m do 2,5 m. Za každých 10 cm výšky nad 1,4 m si účtujeme příplatek 10 000,- Kč.