Zavítejte s námi do země nádherné přírody a teď už i ekologických, kontejnerových staveb. Pojďte s námi na chvíli do Kanady!

Společnost Honomobo se již delší dobu specializuje na domy, byty, kanceláře a ateliéry z kontejnerů. Z jejich širokého portfolia jsme pro Vás dnes vybrali kontejnerový domek, nazvaný HO2.

Klíčovým prvkem tohoto domu jsou samozřejmě kontejnery, ale hned po nich dokonalá prosvětlenost. Většina interiéru podléhá bílé barvě, která spolu se světlem dá vyniknout čistým liniím. Když už je kontejnerový domek tak hezky zařízený, proč jeho eleganci ještě nepodtrhnout, že?

I když se jedná o velmi malou kontejnerovou stavbu, šikovným designérům se podařilo dovnitř umístit vše, co si pohodlný rodinný život žádá. Přes moderní obývací pokoj, plně vybavenou kuchyni, koupelnu, pracovnu až po ložnicovou část.
Navíc mysleli i na přítomnost auta a garáž pojali jako část domu. Elegantní a navíc praktické, není totiž nic horšího, než muset zaparkovat auto někde v garáži a poté se zdlouhavě přesouvat přes půl města domů!

Kombinace šedého zdiva garáže a černě natřeného kontejneru tvoří působivou dvojici. Líbí se Vám, nebo na svém kontejnerovém domě zvolíte raději jinou barvu? Tuhle krasavici byste si v Kanadě pořídili za  2,5 miliónu korun. Poptejte takový domeček od nás!

Fotogalerie:

3
Trojice žen staví z kontejnerů Hotel z kontejnerů na břehu Labe