Nabízíme  vám rychlé a levné řešení, jak si splnit sen o vlastní chatě na vašem vysněném pozemku bez administrativní mašinérie. Kontejnerové chaty!

V Československu byla vybudovaná tradice chataření. Svoji chatu nebo chalupu měla skoro každá rodina, ale po převratu se přestaly nové chaty prakticky stavět. Vše se mění až dnes, kdy si začínají vlastní chaty stavět ti, kteří mají s tímto prostředím spojené dětství. My jsme prakticky každé prázdniny nebo volný víkend strávili u babičky na chatě a mám s chatou spojené ty nejhezčí vzpomínky z dětství. Pokud to tak máte taky a rádi byste stejné zážitky dopřáli svým dětem nebo prostě jen chcete mít chatičku někde u rybníka nebo lesa (a bez složitého procesu výstavby), máme pro vás řešení. V dnešní době, kdy administrativa spojená s výstavbou přesáhla hranici únosnosti, je nejlepší se jí prostě vyhnout. Kontejnerová chata nepotřebuje stavební povolení a můžete „chatařit“ doslova na druhý den.

—————————————–  Proč chatu z přepravního kontejneru?  ———————————————

Šetříme životné prostředí

Stejně jako u kontejnerových domů používáme k výrobě chat použité přepravní kontejnery a tím je recyklujeme a není tedy třeba využít nových materiálů.

Rychlost instalace chaty

Chatu z přepravního kontejneru přivezeme na váš pozemek, usadíme na betonové patky, připojíme sítě a chata je připravena k užívání. Můžete ji mít do 20 dní od objednání na svém pozemku!

Ušetříte

Cena chaty z kontejneru je méně než poloviční oproti chatě stavěné konvenčním způsobem. Velká úspora je i čas. Žádné stavební povolení, žádné starosti s výstavbou. A díky kvalitní izolaci ušetříte i na vytápění v zimních měsících.

Co chata z kontejneru obsahuje?

20´/40´ přepravní kontejner
Inženýrské sítě (elektro, vypínače, osvětlení)
Foukaná pěna / izolační vata cca 105 m2
Klimatizace s topením (tep. čerpadlo)
Podlahová krytina
Okna … Terasové dveře (3 x 2 m), pevná okna 3 kusy/5 kusů 1,2 x 1
Sanitární technika (WC, umyvadlo, sprchový kout)
Plochá střecha s hydroizolací

již od 329 000,-
(cena bez DPH)

SPECIFIKACE

Vnitřní rozměry
Délka – 5,796 m
Šířka – 2,13 m
Výška – 2,65 m*

Venkovní rozměry
Délka – 6,096 m
Šířka – 2,438 m
Výška – 2,896 m*

již od 449 000,-
(cena bez DPH)

SPECIFIKACE

Vnitřní rozměry
Délka – 11,890 m
Šířka – 2,13 m
Výška – 2,64 m

Venkovní rozměry
Délka – 12,190 m
Šířka – 2,438 m
Výška – 2,896 m*

Co si lze přiobjednat?

OFF grid řešení

Terasa

Střešní terasa se schodištěm

Zelenou střechu

Solární ohřev vody

Fotovoltaický ostrovní systém

Dřevěné obložení fasády

Všechny chaty jsou vyráběny z HC (Hight Cube) kontejnerů, tedy kontejnerů se zvýšenou výškou stropu na 289 cm. Po zaizolování stropu a položení podlahy je tedy světlá vnitřní výška místnosti 262 cm. Pro přestavby používáme použité kontejnery, pokud byste si přáli nový kontejner je nutné počítat s příplatkem cca 35 – 50 000 Kč.

20-kontejner-chata-small

Jak vypadá taková přestavba kontejneru na chatu?

40_1
40_2