Máte rádi léto?
K tomuto ročnímu období neodmyslitelně patří venkovní grilovačky a koupání.

V kontejnerovém provedení můžete zvládnout oboje – nechat si postavit kontejnerový dům, kde párty uspořádáte a zařídit bazén z přepravního kontejneru. Konkrétně o této formě koupání se v tomto článku dozvíte víc.

Design bude první, co zmíníme.
Nikdo nestojí o to mít na zahradě kus plastu (v našem případě oceli) naplněného vodou. Když si pořizujeme bazén, asi každý si přejeme, aby vypadal luxusně a lákavě. Dobrá zpráva je, že nedá tolik práce ani úsilí, abychom dosáhli dobrého výsledku.  Na takové zakázky s atraktivním vzhledem se zaměřila firma Modpool, kterou Vám představíme. Již delší dobu působí na trhu a nabízí kontejnerovou alternativu ke klasickým bazénům – důvodem, proč po nich sáhnout je například krátká doba prací kolem realizace, připravení bazénu na Vaší zahradě garantují v řádu minut.

Společnost dodává bazény s integrovanými tryskovými čerpadly pro vodní vířivku, stejně jako s integrovaným ohřívačem, takže si můžete užít teplou vodu i během nejchladnějších dnů.
K dispozici je také vestavěné vícebarevné LED osvětlení s 180stupňovým světlem pro pokrytí celého bazénu. Všechny tři systémy (čerpadla, ohřívač a světla) lze snadno ovládat z Vašeho smartphonu pomocí aplikace.

Napadla Vás otázka zda zvolit vířivku nebo bazén? Skvělou zprávou je, že si není potřeba vybírat. Kontejnerový bazén je dodáván s oddělitelným děličem, který můžete použít pro rozdělení bazénu na dvě odlišné sekce. Jelikož je veškeré zařízení zabudováno v bazénu, případný přesun či manipulace s ním nebude problémem.
Líbilo by se Vám koupání v bazénu z přepravního kontejneru? Tak se nebojte a požádejte si o nezávaznou kalkulaci, ať už mailem, telefonicky, přes facebooku nebo přes náš konfigurátor.

Fotogalerie:

33
Dětské nákupní centrum z kontejnerů Kontejnerová kavárnička z Itálie