Zamilujte si ohromující interiér tohoto  kontejnerového domova. Najdete ho v městské části v západní Austrálii  a je to jednoduše skvost, ve své kategorii obydlích nenáročných na údržbu.
Firma Gran design WA ze zaměřila na možnost poskytnout své místní komunitě jednoduché zařízením pro život, které je vhodné pro rodiny s dětmi, kancelářské pracovníky, důchodce a podobně. Ve spolupráci s University of New South Wales, se společnost zaměřila na vytváření modulových domů využitím přepravních kontejnerů a nejnovějších technologií šetrných k životnímu prostředí.
kontejnerovy-byt-pro-seniory-6
Mezi jeden z jejich nejpovedenějších vzorů domácnosti patří „babiččin byt“, výstižně přezdívaný Monte Carlo. Toto majestátní sídlo je jedním z nejnovějších modelů společnosti, a věříme, že jasně ukazuje řemeslné práce, které jsou na špičkové úrovni. Přidejte se k nám v objevování tohoto luxusního domova z kontejneru a uvidíte, co má v nabídce pro své budoucí šťastné obyvatele.
Monte Carlo patří do řady Gran design WA SmartVilla. Jedná se o prostorný dům, sousedící se dvěma kontejnerovými bloky, z nichž každý měří 20 stop (6,1 metru) na délku.
Babiččiny byty, jako je Monte Carlo, byly vytvořeny s cílem poskytovat prvotřídní ubytování pro starší populaci Perthu. Ale všichni se mohou těšit na obytný prostor, jako je tenhle, protože Gran vzory WA  naznačují, že tyto domy by mohly sloužit jako kancelářské prostory, další ubytování nebo dokonce jako první domácnost pro mladé lidi.
kontejnerovy-byt-pro-seniory-2
Plovoucí dřevěné podlahy, vyložené z dýhované překližky dodají dotek klasického domáckého interiéru. Všechna okna a posuvné dveře jsou dvojitá a orámovaná hliníkem.
kontejnerovy-byt-pro-seniory-5

Tahle fotka ukazuje, jak Monte Carlo vypadá již částečně vyzdobené bytovou dekorací,  ale zatím bez vybavení kuchyňskými spotřebiči. I když nejsou zahrnuty v balíčku Monte Carlo, přípoj elektřiny a studené vody je předpřipraven – stačí vše připojit a vaše kuchyň bude fungovat v nejlepších pořádku.
kontejnerovy-byt-pro-seniory-4
Zde můžete vidět to, jak to může vypadat , když plně vybavíte kuchyň. Ve výchozím nastavení Monte Carla se kuchyňská linka skládá z kvalitního křemene a kamene.Dále tu najdete dvě kuchyňské linky, čtyři zásuvky, skříně s kovovou rukojetí a z tvrzeného skla, kuchyňský dřez a svítidla nad kuchyňský ostrůvkem.
kontejnerovy-byt-pro-seniory-3
Deluxe vybavení se obzvlášť vyjímá v koupelně. Zde má své místo křemenem obložená kamenná lavice , zrcadlová skříňka na holení, vytvořená z tvrzeného skla, sprcha a porcelánová toaleta. Podlahová krytina je vyrobena z rektifikovaných porcelánových dlaždic a koupelnové doplňky Premium Series jsou  zahrnuty i v této oblasti.

kontejnerovy-byt-pro-seniory-1
A konečně, minimalistické detaily ložnice tvoří uhlazenou a klidnou atmosféru.
S pohodlnou manželskou postelí a prostornou skříní, tato stylová ložnice opravdu splňuje cíle Gran Designs „vytvářet obytné prostory, kde se lidé cítí příjemně.“
Monte Carlo je vším, čím kontejnerový domov potřebuje a má být. Prostorný, krásně navržený, naplněný moderními doplňky. Tento kompaktní příbytek je ideální volbou pro všechny nejen Australany, kteří chtějí přijmout menší bydlení ve velkém stylu.
Desing by Gran Designs WA.

8
Kontejnerové město v Londýně Studentské koleje z kontejnerů